Mikołajki w Niesułkowie

Biblioteka w Niesułkowie we współpracy z Klubem Seniora w Niesułkowie i DK w Niesułkowie zorganizowała uczniom SP w Niesułkowie Mikołajki. W środę - 7 grudnia do niesułkowskiego DK zawitało trzech Mikołajów, którzy przywieźli dzieciom słodkie smakołyki - cukierki i pierniki. Wszyscy wysłuchali fragmentu książki "Nowe przygody Mikołajka" czytanej z podziałem na role przez seniorów z Klubu Seniora, przygotowanej przez przewodniczącą Panią Lucynę Koziróg. Ci z uczniów, którzy nie wysłali jeszcze listu do Św. Mikołaja mogli poprosić o wymarzony prezent w zbiorowym liście, a obecna na sali śnieżynka wyczarowała padający na wszystkich śnieg confetti. Na zakończenie podczas świątecznej piosenki życzenia bożonarodzeniowe złożyły Dyrektor Szkoły Podstawowej Pani Jadwiga Kapusta i bibliotekarka Renata Szydlik.