Wizyta klasy "0" w Filii w Niesułkowie

W piątek 10 marca do niesułkowskiej biblioteki przybyli uczniowie klasy "0" ze SP w Niesułkowie wraz z wychowawczynią Panią Beatą Krawczyk. Najmłodsi czytelnicy w większości sami jeszcze nie czytają. Niektórzy z nich przychodzą do biblioteki wypożyczać książki razem z rodzicami, którzy to czytają swoim pociechom. Na piątkowym spotkaniu wszyscy uczniowie mieli okazję zapoznać się z księgozbiorem, regulaminem i procedurą zapisu do placówki. Największą frajdą okazała się możliwość oglądania książek - zabawek oraz książek w kształcie choinki, domku, karuzeli czy harmonijki.

A ponieważ dzieci odwiedziły bibliotekę w dniu mężczyzn, a tuż po dniu kobiet bibliotekarka zaproponowała im zajęcia plastyczne - " Kwiatek dla dziewczyny i chłopaka ".

Za wykonanie pięknych słoneczników dzieciaki otrzymały słodkie niespodzianki.

Bibliotekarka Filii w Niesułkowie Renata Szydlik.