Lekcje biblioteczne dla przedszkolaków

W dniu 11 i 14 maja odbyły się lekcje biblioteczne z najstarszą grupą dzieci z Przedszkola Sióstr Służebniczek oraz Przedszkola Samorządowego w Strykowie.W dniu 11 i 14 maja odbyły się lekcje biblioteczne z najstarszą grupą dzieci z Przedszkola Sióstr Służebniczek oraz Przedszkola Samorządowego w Strykowie.

Tematem spotkań były zasady panujące w bibliotece oraz zbliżający się Dzień Matki. Lekcje miały na celu poznanie i kultywowanie zwyczajów związanych ze świętem mam oraz okazywania szacunku, miłości i przywiązania do mamy.Najpierw dzieci odgadywały zagadki związane z rodziną, następnie opowiadały czym jest dla nich rodzina, dom. Na koniec z dużym zaangażowaniem przystąpiły do wykonania kwiatka z serc dla najukochańszej mamy. W spotkaniu wzięło udział 44 przedszkolaków.