Spotkanie ze stylistką w bibliotece

W piątek 11 maja o godz. 17 w lokalu Gminnej Biblioteki Publicznej w Strykowie odbyło się spotkanie z Anną Hynek. Pani Ania jest stylistką i doradcą wizerunku od 2006 roku. Posiada wieloletnie doświadczenie poparte wiedzą zdobytą podczas wielu szkoleń i kursów. Podczas spotkania pomagała czytelniczkom odkryć swoje naturalne piękno, omówiła kilka prostych zasad mówiących o tym, na co wystarczy zwrócić uwagę i jak eksponować swoje mocne strony aby każdego dnia wyglądać pięknie. Zwieńczeniem spotkania były indywidualne konsultacje, podczas których stylistka udzieliła każdej z uczestniczek kilku cennych rad dot. palety barw i stylu adekwatnych do jej typu urody.Uczestniczki spotkania nie wychodziły z biblioteki z myślą o tym, co jeszcze powinny w sobie poprawić, ale świadome tego, że każda jest jedyną, niepowtarzalną i wyjątkową osobą i właśnie na świadomości swojej wartości należy budować swój wizerunek.