Wiosna lekcja w przedszkolu

Wiosna to najbardziej oczekiwana pora roku. Srogie mrozy i opady śniegu wreszcie odchodzą w zapomnienie, a cała przyroda budzi się do życia. Wiosna to najbardziej oczekiwana pora roku. Srogie mrozy i opady śniegu wreszcie odchodzą w zapomnienie, a cała przyroda budzi się do życia. 21 marca czyli pierwszego dnia kalendarzowej wiosny, bibliotekarki z GBP w Strykowie wybrały się do Przedszkola Sióstr Służebniczek na wiosenne zajęcia. Tematem przewodnim lekcji była oczywiście wiosna.Lekcje biblioteczne organizowane w naszej bibliotece mają na celu nie tylko kształtowanie nawyku czytania i umiejętności korzystania z warsztatu informacyjnego biblioteki, ale również dostarczanie dzieciom różnorodnych wiadomości, poprzez organizowane przez nas lekcje tematyczne.