Lider Czytania Biblioteki w Niesułkowie dla Przedszkolaków

Biblioteka w Niesułkowie Kolonii rozstrzygnęła konkurs czytelniczy LIDER CZYTANIA, wyłaniający najwięcej czytających przedszkolaków z N P im. Św. Rodziny w Niesułkowie. W poniedziałek, 3 czerwca Kierownik GBP w Strykowie Pani Marzena Rusek wręczyła nagrody finalistom:

Witold Pawłowicz - Lider Czytania (przeczytał 85 książek)

wyróżnieni:
- Mateusz Bukowski,
- Kinga Kowalska,
- Zofia Kubicka,
- Stanisław Kubicki,
- Miłosz Gładys,
- Jagoda Gniadek,
- Andrzej Roksela
- Marcelina Darnowska.

Wszyscy wyróżnieni przeczytali po 32 książki.
Zwycięzcy otrzymali dyplomy, książki i gadżety z logo Strykowa, a LIDER CZYTANIA dodatkowo statuetkę.
To jednak nie wszystkie atrakcje tego dnia. Biblioteka wspólnie z Klubem Seniora "Nasza Ferajna" w Niesułkowie Kolonii przygotowała dla przedszkolaków  niespodzianki z okazji Dnia Dziecka. Dzieciaki wysłuchały interpretacji wierszy polskich poetów w wykonaniu Seniorów, razem z Seniorami podróżowały pociągiem do książek, rywalizowały w zawodach sportowych, puszczały bańki mydlane, malowały na asfalcie bajkowe postacie, częstowały się smakowitymi słodkościami, a dobry humor i uśmiechy zabrali do przedszkola.

Bibliotekarka Filii w Niesułkowie Kolonii.