Perypetie pluszowego misia

29 listopada  w bibliotekach  w Strykowie i w Bratoszewicach  odbyło się przedstawienie z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia. Dzieci z Przedszkola Samorządowego oraz z uczniowie z klasy „0” ze Szkoły Podstawowej Nr 1 mieli przyjemność uczestniczyć w spektaklu pt. „Perypetie pluszowego misia”. Była to ciepła i wesoła opowieść o przyjaźni .

Dzieci aktywnie brały udział w spektaklu  wystawionym przez aktorów  z Teatru Arlekin z Białegostoku opowiadającym historię gadającego misia, który był niechciany, a jedyne czego chciał to uszczęśliwić nowego kochającego właściciela. Oprócz aktorów, dzieci na scenie zobaczyły lalki, które wywołały uśmiech na ich twarzach.  Choć nasz pluszowy miś ma już 117 lat to nadal wywołuje wielkie emocje wśród dzieci jak i dorosłych.

Dziękujemy wszystkim za przybycie a także za mile spędzony czas.

Już dzisiaj zapraszamy na kolejne urodziny naszego przyjaciela z dzieciństwa.