Spotkanie dla dzieci z pracownikami Funadacji aleŻ Gustawie!

Dużo radości naszym małym czytelnikom sprawiło spotkanie z z niebieskim, puszystym, trochę szalonym Pastelkiem i jego przyjaciółką Panią Ewą Gałat, autorką książki "Pastelkowe bajeczki" oraz warsztaty na których czytali, oglądali różne formy książki a następnie stworzyli własną stronę sensoryczną do głaskania. Na koniec każdy mógł przytulić pluszową maskotkę, dzięki czemu pożegnaniom nie było końca. Serdecznie dziękujemy Paniom z Fundacji i Pastelkowi za za promowanie naszej biblioteki.12 grudnia po raz drugi zawitała do naszej biblioteki Fundacja Tworzenia i Promowania Sztuki aleŻ Gustawie, z projektem "Pastelkowe opowieści". Tym razem  w spotkaniu z Pastelkiem wzięli udział uczniowie z klas 0 - IV ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Strykowie.  Projekt, którego głównym celem jest poprawa dostępu do książki, wzmocnienie kulturotwórczej roli bibliotek cieszy się dużym powodzeniem wśród uczniów i nauczycieli.  Dużo radości naszym małym czytelnikom sprawiło spotkanie z z niebieskim, puszystym, trochę szalonym Pastelkiem i jego przyjaciółką Panią Ewą Gałat, autorką książki "Pastelkowe bajeczki" oraz warsztaty na których czytali, oglądali różne formy książki a następnie stworzyli własną stronę sensoryczną do głaskania. Na koniec każdy mógł przytulić pluszową maskotkę, dzięki czemu pożegnaniom nie było końca. Serdecznie dziękujemy Paniom z Fundacji i Pastelkowi za za promowanie naszej biblioteki.