Nowości wydawnicze

zz

Biblioteka w Strykowie będzie bogatsza o kolejne nowości wydawnicze. Pojawią się: „Córeczki” A. Bednarka, Pół na pół” Sz. Hołowni i M. Prokopa, „Hajlajf ” Ł. Maziewskiego , „Mądra babcia” B. Boruckiej, czy „Bez odwrotu” T. Geritsen.Biblioteka w Strykowie będzie bogatsza o kolejne nowości wydawnicze. Pojawią się: „Córeczki” A. Bednarka, Pół na pół” Sz. Hołowni i M. Prokopa, „Hajlajf ” Ł. Maziewskiego, „Mądra babcia” B. Boruckiej, czy „Bez odwrotu” T. Geritsen.Wśród nowo zakupionych książek dominują powieści polskich autorek młodego pokolenia oraz najnowsza literatura pisarzy obcojęzycznych, książki rekomendowane i poszukiwane przez naszych czytelników. Zachęcamy do odwiedzania naszych bibliotek.