I tydzień ferii za nami!

Podczas ferii rozbudzamy ciekawość, z której rodzą się zainteresowania i pasje. Umożliwiamy kreatywne i wartościowe spędzanie wolnego czasu. Wspieramy rozwój dziecka i jego uzdolnień. A spotkanie z podróżnikiem było świetnym wstępem i zapowiedzią dalszych atrakcji, jakie na czas ferii zimowych przygotowali pracownicy Gminnej Biblioteki i Ośrodka Kultury w Strykowie. W kolejnych dniach odbyły się kreatywne zajęcia plastyczne i warsztaty rękodzieła, zabawy ruchowe, gry i turnieje. Przecież ferie zimowe to czas odpoczynku od nauki i regeneracji sił. Jak się okazuje ferie w mieście nie muszą być nudne. Cieszymy się, że chętne dzieci mogą spędzać wolny czas w grupie rówieśników, gdzie zawierają nowe znajomości i wspólnie robią wiele ciekawych rzeczy.