Dzień Dziecka w niesułkowskiej bibliotece.

Dnia 1 czerwca 2016 r. (środa) w Międzynarodowym Dniu Dziecka przybyli do niesułkowskiej biblioteki uczniowie klasy V SP w Niesułkowie wraz z nauczycielem plastyki Panią Edytą Leszczyńską. Z okazji święta dzieci bibliotekarka przygotowała dla swoich gości liczne niespodzianki. Na początku uczestnicy wykonywali zakładki do książek, a następnie brali udział w sztafecie sportowej, familiadzie, quizie "Kto jest kim" i zgaduj - zgaduli "Kim jestem". Zabawa była przednia, a zakończyła się loterią fantową i słodkim poczęstunkiem.

Z okazji Waszego święta drogie Dzieci życzę Wam, Aby wszystkie fajne dni w żółwim tempie upływały, by co dzień uśmiechał się do Was świat cały. By nigdy nie było porannej pobudki i wiał wiatr specjalny co rozwiewa smutki.

Bibliotekarka Filii w Niesułkowie Renata Szydlik.