Misiowe wierszyki

Dnia 30 listopada 2016 r. (środa) do niesułkowskiej biblioteki przybyli uczniowie kl. III SP w Niesułkowie wraz z wychowawczynią Panią Małgorzatą Prusinowską. Okazją do spotkania było Święto Pluszowego Misia obchodzone 25 listopada. Uczniowie brali udział w konkursie recytatorskim "MISIOWE WIERSZYKI". Razem z Komisją Jury w składzie : Kierownik GBP w Strykowie - Pani Marzena Rusek, Dyrektor SP w Niesułkowie - Pani Jadwiga Kapusta, Przewodnicząca Klubu Seniora w Niesułkowie - Pani Lucyna Koziróg, 16 -u utworów o misiach wysłuchały najwierniejsi przyjaciele dzieci - ich pluszaki. Komisja Jury miała trudny orzech do zgryzienia ponieważ poziom recytacji był wysoki i wyrównany. Uczniowie byli znakomicie przygotowani przez wychowawczynię Panią Małgorzatę Prusinowską. Ostatecznie zwyciężyli:

I miejsce - Mateusz Szymański
II miejsce - Jagoda Szychowska
III miejsce - Julia Opalska
Wyróżnienia: Małgorzata Domańska, Alicja Wiśniewska, Michał Zbrojewski.

W nagrodę laureaci otrzymali dyplomy, książki i gadżety promocyjne od Wydziału Promocji UM w Strykowie, a pozostali uczniowie dostali nagrody pocieszenia.

Podczas obrad Komisji Jury dzieci wróżyły sobie z wosku i bawiły się w zabawę ruchową "Stary niedźwiedź mocno śpi".

Bibliotekarka Filii w Niesułkowie Renata Szydlik