Spotkanie autorskie

1

Gminna Biblioteka Publiczna w Strykowie serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Marią Ulatowską oraz Jackiem Skowrońskim. SŁOWO O AUTORACH:
Pani Maria czytała od zawsze. To, że napisze książkę, wiedziała również od bardzo dawna. Na co dzień specjalistka od prawa dewizowego, dopiero na emeryturze znalazła trochę czasu i zrealizowała swoje marzenie. Mieszka w samym centrum Warszawy, ale najchętniej mieszkałaby gdzieś poza miastem… Na przykład tam, gdzie stoi dworek pośród sosen. Najbardziej bowiem kocha las, swoją rodzinę i psy. Może w trochę innej kolejności... "Sosnowe dziedzictwo" to jej debiut literacki. Wszystkie jej książki są bestsellerami na strykowskich półkach (Pensjonat Sosnówka, Ostatni list, Dom Pani Eustaszyny, Całkiem nowe życie ...)

Pan Jacek Skowroński – współzałożyciel i zastępca redaktora naczelnego magazynu fantastyczno-kryminalnego Qfant, juror cyklicznego konkursu literackiego Horyzonty Wyobraźni, laureat Grand Prix Ogólnopolskiego Konkursu na Opowiadanie Kryminalne (2008 r.). Mieszka w Warszawie, studiował ekonomię w Nowosybirsku i Moskwie, absolwent SGH. Imał się wielu profesji, zarabiając na życie między innymi jako tragarz, brukarz, sprzedawca butów, włóczęga. Kosmopolita z zamiłowania, kryminalista z wyboru. Autor powieści głównie kryminalnych. Razem z Marią Ulatowską napisali: Autorkę, Pokój dla artysty, Historia spisana atramentem ...

Serdecznie zapraszamy na spotkanie 29 kwietnia 2017 roku (sobota) o godz. 16:00, sala Ośrodka Kultury i Rekreacji w Strykowie.
Po spotkaniu możliwość zakupu książek i uzyskanie autografu od pisarzy.
Wstęp wolny.

plakat2

 

Powered by Gminna Biblioteka Publiczna w Strykowie