Biżuteria dla mam w filii w Niesułkowie

"Żadna mądrość, której możemy nauczyć się na ziemi, nie da nam tego, co słowo i spojrzenie matki."
Takim cytatem rozpoczęły się dwugodzinne warsztaty biżuteryjne w niesułkowskiej bibliotece w najwspanialszym dniu roku - 26 maja - w Dniu Mamy. Pod czujnym i pomocnym okiem bibliotekarki z Dobrej Pani Katarzyny Górskiej uczniowie klasy VI SP w Niesułkowie tworzyli bransoletki i kolczyki jako prezenty dla swoich mam.

Mama - to najpiękniejsze słowo świata! Mama - to w życiu najcudniejszy skarb. Mama - urodziła, wychowała (wychowuje), kocha. To dzięki niej jesteśmy na świecie, dała nam życie i chce, abyśmy wyrośli na wspaniałych i dobrych ludzi. W drugiej części zajęć uczestnicy wzorując się na utworach literackich układali wierszowane życzenia dla swoich mam.
Wszystkim mamom w dniu Ich święta życzymy dużo zdrowia, chwil wytchnienia, słonecznych uśmiechów oraz radości z życia.

Bibliotekarka Filii w Niesułkowie - Renata Szydlik.