Spotkanie autorskie z p. Alicją Król-Kamińską

W dn. 6.10. br. Gminna Biblioteka Publiczna w Strykowie zorganizowała spotkanie autorskie z p. Alicją Król-Kamińską. Spotkanie odbyło się w świetlicy wiejskiej w Bratoszewicach.

Okazją do zaproszenia Autorki było wydanie przez nią drugiej książki o Bratoszewicach. W trakcie spotkania Pani Król-Kamińska wyjaśniła czym się różnią obie książki, co skłoniło ją do dalszych poszukiwań. Opowiedziała gdzie szukała informacji o właścicielach Bratoszewic, ich herbach, o mieszkańcach miejscowości oraz instytucjach i stowarzyszeniach działających na terenie Bratoszewic.

W spotkaniu brało udział 30 osób. Na spotkanie przybył Starosta Powiatu Zgierskiego Bogdan Jarota, Członek Zarządu powiatu Zgierskiego Wojciech Brzeski, radny Bratoszewic Damian Drzewiecki, Przewodniczący Stowarzyszenia Przyjaciół Bratoszewic Zbigniew Nadolski oraz wielu mieszkańców Bratoszewic i okolic. W trakcie spotkania można było nabyć książkę i uzyskać od Autorki dedykację.