Masza i przyjaciele

Już tradycją jest, że na zakończenie wspólnie spędzonego czasu w okresie ferii zimowych, dzieci uczestniczące na zajęcia zamieniają się w aktorów amatorów i wystawiają bajkę dla swoich rówieśników, przedszkolaków, babć, dziadków i rodziców. Również i w tym roku tak było. Tym razem przygotowaliśmy jedną z popularnych bajek dla najmłodszych pt. : "Masza i przyjaciele". Opowieść oparta jest na rosyjskiej historii ludowej o małej dziewczynce zagubionej w lesie, którą zaopiekował się niedźwiedź.

Bajka w wykonaniu młodych aktorów opowiadała o Maszy, miłości Misia do Misiowej i urodzinach. Ale przede wszystkim była to historia przyjaźni o wielkiej mocy.
Grupa aktorska:
Narrator - Paulina Kowalska
Masza - Alicja Gabara
Miś - Roksana Skowrońska
Pani Misiowa - Martyna Pietrasik
Wiewiórka - Kinga Pietrasik
Zając - Aleksandra Gałązka
Wilk - Nadia Maciejewska
Prosiak - Zuzanna Błaszczyk
Pies - Natasza Piestrzeniewicz
Scenariusz - Magdalena Błaszczyk
Reżyseria, scenografia - Magdalena Błaszczyk, Anna Gabara
Wielkie gratulacje i uznanie dla aktorów za ciężką pracę i serce, jakie włożyli w przygotowania do przedstawienia. Tym bardziej, że próby trwały tylko 6 dni.
Dziękuję dzieciom i rodzicom za współpracę.
Ogółem bajkę obejrzało 160 osób.