Spotkanie z Grażyną Bąkiewicz

W ramach "Tygodnia Bibliotek" Gminna Biblioteka Publiczna w Strykowie zorganizowała 2 spotkania autorskie z p. Grażyną Bąkiewicz, autorką książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Odbyły się one w dn. 27.04.2018 r. w filiach w Bratoszewicach i Dobrej. W Bratoszewicach na spotkanie, które odbyło się w świetlicy wiejskiej,W ramach "Tygodnia Bibliotek" Gminna Biblioteka Publiczna w Strykowie zorganizowała 2 spotkania autorskie z p. Grażyną Bąkiewicz, autorką książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Odbyły się one w dn. 27.04.2018 r. w filiach w Bratoszewicach i Dobrej. W Bratoszewicach na spotkanie, które odbyło się w świetlicy wiejskiej,przyszło 23 uczniów z klas II-III Szkoły Podstawowej wraz z 2 nauczycielkami. W spotkaniu w Dobrej, zorganizowanym w Szkole Podstawowej, wzięło udział 60 uczniów z klas I, III i IV i 3 nauczycieli. Podczas spotkań panowała swobodna atmosfera. Pisarka przedstawiła swoją drogę do pisarstwa. Krótkie streszczenie treści książek wywołało zainteresowanie uczniów twórczością p. Bąkiewicz.Pisarka chętnie odpowiadała na zadawane pytania. Wielu uczestników spotkań skorzystało z możliwości zakupu książek, a także otrzymania wpisu z dedykacją.