Nowości w bibliotece

nowosc1  Każdy czytelnik wie, że czytanie jest jednym z przyjemnych sposobów odprężenia i relaksu, a interesujące historie zawsze gwarantują nam całą masę atrakcji i dostarczają niesamowitych wrażeń. Każdy czytelnik wie, że czytanie jest jednym z przyjemnych sposobów odprężenia i relaksu, a interesujące historie zawsze gwarantują nam całą masę atrakcji i dostarczają niesamowitych wrażeń.

 Gminna Biblioteka Publiczna w Strykowie serdecznie zaprasza czytelników i miłośników dobrej literatury do korzystania ze swoich zbiorów. Na bibliotecznych półkach pojawiła się kolejna dawka nowości wydawniczych. Wśród nich znajdziecie Państwo wiele tytułów z klasyki kryminałów, mroczne thillery autorów polskich i skandynawskich, które zajmują czołowe miejsca na europejskich listach bestsellerów.   


Literatura obyczajowa, faktu i podróżnicza to najczęściej czytane przez czytelniczki gatunki literackie. Wśród ostatnio zakupionych są książki napisane przez Katarzynę Michalak, Romy J.  Fiszer czy Magdalenę Kordel. Książki lekkie i przyjemne, które gwarantują, że jest historia, jest wzruszenie i jest ciekawie.

Na naszych półkach znajdzie się również coś dla dzieci i młodzieży. Bajki, baśnie, opowiadania ale też pozycje z których nastolatki dowiedzą się czegoś więcej o życiu współczesnych młodych ludzi.

Wśród zakupionych książek znajdziecie Państwo książki, które wzruszają i zmuszają do myślenia, książki które podejmują ciekawe, niebanalne, niekiedy też kontrowersyjne tematy.

 Zapraszamy do odwiedzenia biblioteki, każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

nowosc1 nowosc1

Powered by Gminna Biblioteka Publiczna w Strykowie