Biblioteka dla niepełnosprawnych

niepelnosprawni 640

NIE MOŻESZ PRZYJŚĆ DO NAS - MY PRZYJDZIEMY DO CIEBIE !

Gminna Biblioteka Publiczna w Strykowie zaprasza do korzystania z oferty specjalnej dla osób niepełnosprawnych, chorych czyli dowóz książek dla czytelników będących trwale lub czasowo unieruchomionych, zamieszkałych na terenie miasta. Propozycja jest skierowana nie tylko do osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności, ale również do osób starszych z ograniczeniem sprawności ruchowej.  Projekt pomocy skierowany jest do wszystkich grup wiekowych.W ofercie znajduje się literatura dla dzieci i młodzieży, lektury szkolne oraz beletrystyka dla dorosłych - powieści obyczajowe, przygodowe, sensacyjne, historyczne, biograficzne, fantastyka.
Zgłoszenie zapotrzebowania i zamówienia książek można dokonać dzwoniąc na numer: 42 719 80 94