Czy można wyobrazić sobie świat i dzieciństwo bez Misia?
Ten wywołujący uśmiech na twarzy pluszak jest jedną z najpopularniejszych zabawek na świecie. Być może dlatego doczekał się swojego święta.To właśnie dziś, 25 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji strykowską bibliotekę odwiedziły dzieci z Przedszkola Sióstr Służebniczek i z Przedszkola „Szczawinkowo”oraz grupa teatralna BABCIE W LOCIE Z DZIADKIEM, których energetyczny występ umilił nam to spotkanie.

Dzieci otrzymały do swoich przedszkoli po kilka egzemplarzy książek z twórczością naszych cudownych wolontariuszek. Spotkanie wzbogacono o degustację słodkiego niedźwiadka. Dziękujemy za przybycie, za uśmiech, pozytywną energię i cudowne bajkowe przedstawienie.Święto pluszowego misia wzbudziło w naszych milusińskich wiele pozytywnych emocji i jeszcze większą sympatię do przytulanki jaką jest miś kumpel do zabawy, towarzysz podróży, lek na nocne koszmary. Jeszcze tylko wspólne zdjęcie i spotkanie dobiegło końca. Wielka szkoda, że tak szybko.