Legimi - już w naszej bibliotece

legimiDrodzy czytelnicy pragniemy poinformować że, Gminna  Biblioteka Publiczna w Strykowie przystąpiła do Konsorcjum Legimi, dzięki któremu możemy zaoferować naszym Czytelnikom bezpłatny dostęp do bazy e-booków, które można czytać na własnym smartfonie, czytniku, tablecie czy komputerze. Do akcji może przystąpić każdy, kto jest mieszkańcem gminy Stryków i jednocześnie czytelnikiem biblioteki głównej lub filii. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na naszego e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 42 719 80 94.

Krok po kroku, czyli co należy zrobić, aby bezpłatnie korzystać z Legimi:

1. Jeśli nie jesteś czytelnikiem, zapisz się do naszej biblioteki w Strykowie (mieszkańcy gminy).
  2.  Bibliotekarz wyda Ci kod z miesięcznym okresem ważności – ważne, by kod ten aktywować w miesiącu, w którym został wydany i od tego dnia przez miesiąc można bezpłatnie korzystać z aplikacji.
  3. Wejdź na  dedykowaną bibliotece stronę https://www.legimi.pl/mazowieckie i wpisz otrzymany kod.
    1a
  4. Zarejestruj się podając nazwę użytkownika, adres e-mail (na który przesłany zostanie przez Legimi e-mail z linkiem aktywacyjnym) i hasło.

2a
  5. Pobierz bezpłatną aplikację Legimi dostępną na Android, iOS lub wybrane e-czytniki. Od tej pory masz bezpłatny dostęp do ponad 60 tys. e-booków!
    3a

Liczba kodów ograniczona!
Należy pamiętać, że jeżeli do ostatniego dnia danego miesiąca czytelnik nie aktywuje pobranego w bibliotece kodu, kod ten wygasa, a po kolejny trzeba będzie udać się osobiście do naszej placówki.

Na chwilę obecną Czytelnicy biblioteki nie mają możliwości czytania ebooków na czytnikach Kindle.