Koncert Plateau

Strykowska publiczność usłyszała przekrojowy materiał zespołu, m.in. z bestsellerowego albumu "Projekt Grechuta", przeboje ("Niebezpiecznie piękny świt" , "Nic nie pachnie jak ty", "Dni, których nie znamy", "Niepewność", "Będziesz moją Panią"). Nie mogło zabraknąć również sztandarowego hitu Cohena - Tańczmy po miłości kres (Dance me to the end of love). Piosenki zostały zagranie w nowych, często zaskakujących aranżacjach.25 czerwca Gminna Biblioteka Publiczna w Strykowie zorganizowała koncert zespołu Plateau z utworami Marka Grechuty i Leonarda Cohena. Grupa w skład której wchodzą: Michał Szulim - lider zespołu, Marcin Lizak i Karol Kowalczyk stworzyli niepowtarzalny klimat podczas występu. Strykowska publiczność usłyszała przekrojowy materiał zespołu, m.in. z bestsellerowego albumu "Projekt Grechuta", przeboje ("Niebezpiecznie piękny świt" , "Nic nie pachnie jak ty", "Dni, których nie znamy", "Niepewność", "Będziesz moją Panią"). Nie mogło zabraknąć również sztandarowego hitu Cohena - Tańczmy po miłości kres (Dance me to the end of love). Piosenki zostały zagranie w nowych, często zaskakujących aranżacjach.

A oto wpis zespołu na stronie Facebooka:
PIERWSZY KONCERT PO PANDEMII ZA NAMI.
Stryków - dziękujemy!!
A przed nami lato pełne koncertów. Obserwujcie na bieżąco Facebooka.
Ps. A na zdjęciu porównujemy z naszym plakatem, czy bardzo się zmieniliśmy od czasu początku pandemii...