czyt2021a

W tym roku czytać będziemy Moralność Pani Dulskiej pióra Gabrieli Zapolskiej, i mamy nadzieję, że będzie to tradycyjne w formie strykowskie czytanie, z udziałem publiczności w plenerach skweru parkowego. Czytanie odbędzie się w sobotę 4 września o godz. 10. Przygotowujemy wybrane fragmenty tekstu, a chętnych do ich czytania prosimy o zgłaszanie się do biblioteki. ProsimyGminna Biblioteka Publiczna w Strykowie zaprasza Państwa do udziału w X edycji ogólnopolskiego święta literatury, które tradycyjnie odbywa się pod patronatem Pary Prezydenckiej. W tym roku czytać będziemy Moralność Pani Dulskiej pióra Gabrieli Zapolskiej, i mamy nadzieję, że będzie to tradycyjne w formie strykowskie czytanie, z udziałem publiczności w plenerach skweru parkowego. Czytanie odbędzie się w sobotę 4 września o godz. 10. Przygotowujemy wybrane fragmenty tekstu, a chętnych do ich czytania prosimy o zgłaszanie się do biblioteki. Prosimyo kontakt telefoniczny 42 719 80 94 lub mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w celu umówienia spotkania w bibliotece.Każda osoba czytająca na Narodowym Czytaniu 2021 otrzyma pamiątkę. Zapraszamy do udziału.