Teatr Piaskowej Animacji

glowne

13 września uczniowie klas 0-II Szkoły Podstawowe nr 1 w Strykowie oraz uczniowie klas pierwszych ze Szkoły Podstawowej  Nr 2 w Strykowie stali się świadkami bardzo rzadkiej sztuki oraz niezwykłego widowiska, które pozostaje na długo w pamięci. Wszystko za przyczyną zaproszonych gości - Teatru Piaskowej Animacji. Bajka w tym przypadku "Kopciuszek" - malowana piaskiem to niezwykłe połączenie muzyki, słów lektora i wzruszającej historii, która powstaje  na oczach widza.

Zaś w godzinach popołudniowych dorośli czytelnicy obejrzeli wzruszającą historię miłości. Spektakl opowiadał o nadziei, miłości i cudzie, który może zmienić życie każdego człowieka. Spod ręki naszych artystów wychodziły  niezwykłe obrazy, które płynnie przechodziły w kolejne, przedstawiając chronologicznie historię miłości. Widzowie przekonali się, że wiara czyni cuda i daje nadzieję na lepszy los. Dziękujemy Fundacji Wielkiej Matki za przyjęcie zaproszenia, za nowe doświadczenie i pozytywne emocje.