Światowy Dzień Postaci z bajek

glowne

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek to święto, które przypada 5 listopada, w rocznicę urodzin Walta Disney’a. Jest to wspaniała inicjatywa zarówno dla dzieci, jak i dorosłych – bajki bowiem są świetnym pomostem do wspólnej zabawy między pokoleniami.

To właśnie dzisiaj strykowska biblioteka zorganizowała dla dzieci z Przedszkola Sióstr Służebniczek bal, który poprowadziły Panie z Krainy Gagatka. Przedszkolaki podczas balu nie tylko bawiły się w rytm muzyki, ale również pokonywały bajkową drogę usłaną konkursami i zadaniami. Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek to święto, które przypada 5 listopada, w rocznicę urodzin Walta Disney’a. Jest to wspaniała inicjatywa zarówno dla dzieci, jak i dorosłych – bajki bowiem są świetnym pomostem do wspólnej zabawy między pokoleniami. To właśnie dzisiaj strykowska biblioteka zorganizowała dla dzieci z Przedszkola Sióstr Służebniczek bal, który poprowadziły Panie z Krainy Gagatka. Przedszkolaki podczas balu nie tylko bawiły się w rytm muzyki, ale również pokonywały bajkową drogę usłaną konkursami i zadaniami. 

A Sala Domu Kultury zamieniła się w niezwykłą krainę bajkowych postaci Wszyscy przyszli przebrani w piękne, bajkowe stroje. Dzisiaj można było spotkać księżniczki, wróżki, tygryski, biedronki. Pojawili się również strażacy, policjanci, piraci, rycerze oraz kilku batmanów. To spotkanie sprawiło dzieciom bardzo wiele radości i pozytywnych emocji.

Powered by Gminna Biblioteka Publiczna w Strykowie