Spotkanie autorskie z Agnieszką Lingas

DSC 0918
W dniu 13.09.2022 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Strykowie odbyło się spotkanie z Agnieszką Lingas - Łoniewską - autorką bestsellerowych powieści stanowiących miks gatunków romansu, dramatu, sensacji i komedii. Jej książki są pełne emocji, wzruszające, dotykające wątków życia codziennego, ale też trudnych relacji osobistych i rodzinnych.

 W dorobku autorki można znaleźć wiele ciekawych pozycji (również do wypożyczenia w naszej bibliotece), a są to m.in. "Bez przebaczenia", cykle: "Zakręty losu" i "Łatwopalni", seria "Szukaj mnie wśród lawendy", "W szponach szaleństwa", "Szósty", "Molly" i inne.

Pani Agnieszka ubarwiła spotkanie ciekawostkami z autorskiego świata - o przenikaniu do środowiska skinheadów, aby zdobyć autentyczne relacje do powieści czy obserwacji środowiska związanego z galami sportów walki.

Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze i cieszyło się dużym zainteresowaniem czytelniczek, które miały możliwość zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie oraz zakupić książkę z autografem autorki.

Bardzo dziękujemy Państwu za udział w spotkaniu i cieszymy się że tak licznie przybyliście.

1
1
1
1
1
1
1
1
1
1

Powered by Gminna Biblioteka Publiczna w Strykowie