Ferie zimowe

DSC 0810

24 stycznia w ramach zabaw podczas ferii zimowych, zorganizowaliśmy animacyjny miszmasz z Panią Agnieszką Olejniczak.

Dzieci miały okazję uczestniczyć w zabawach z chustą animacyjną, tańcach animacyjno – integracyjnych, warsztatach muzyczno-ruchowych,
konkurencjach sportowych. Nasza cudowna animatorka wie, że smak dzieciństwa, to smak radości, śmiechu, beztroskiej zabawy, magicznych chwil.

25 stycznia wraz z dziećmi biorącymi udział w zajęciach feryjnych wybraliśmy się w podróż do dalekiej Australii. Uczestnicy spotkania dowiedzieli się jak odkryto ten kontynent, pogłębili swoją wiedzę na temat najmniejszego kontynentu oraz jego rdzennych mieszkańców – Aborygenów. Jak wiemy dzieci potrzebują dużo ruchu. Zajęcia sportowe, które przeprowadziliśmy w dniu dzisiejszym z pewnością pomogą im spożytkować nagromadzone w nich pokłady energii, które tłumione były podczas zajęć lekcyjnych. 

Przed rozpoczęciem zajęć odbyła się rozgrzewka i krótki instruktaż o zachowaniu ostrożności i bezpieczeństwa, aby uniknąć sytuacji mogących skończyć się kontuzją. Następnie Pan Sebastian Balcerek przeprowadził szereg konkurencji sportowych, pozwalających zredukować stres, poprawić nastrój,  pozytywnie zmęczyć.

Powered by Gminna Biblioteka Publiczna w Strykowie