Spotkanie autorskie z Krystyną Mirek

DSC 0738Żyjemy w świecie, w którym każdy chce być samodzielny. To źle. Zrywamy więzi, a potem każdy się dziwi, że jest samotny.”  To jeden z cytatów, z jednej z wielu książek Krystyny Mirek, bestsellerowej polskiej pisarki, autorki powieści obyczajowych, która w piękne, majowe popołudnie. odwiedziła strykowską bibliotekę.  Pani Krystyna oczarowała nas opowieściami o sobie, o bohaterkach swoich książek.

Wszak  są to kobiety, podobne do każdej z nas. Mają podobne  radości, smutki, potknięcia, kobiety, które nie poddają się mimo trudnych doświadczeń i upadków. Ze swoistym poczuciem humoru i spontanicznością, Krystyna Mirek opowiadała o początkach swojej przygody pisarskiej, o tym jak wygląda jej dzień pracy, przedstawiła swoje sposoby na zachowanie zdrowego dystansu między obowiązkami a życiem prywatnym. Uczestnicy spotkania mogli nabyć książkę naszego gościa z autografem i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Wszystkim serdecznie dziękujemy za przybycie.