Zajęcia plastyczne

DSC 0881

 Babcia i Dziadek - to właśnie oni często pojawiają się w Naszych wspomnieniach z dzieciństwa. Przypominamy sobie, że czas spędzony z nimi dawał nam wiele radości, a ich dom do dzisiaj kojarzy się z rodzinną atmosferą, zapachem świeżo upieczonego ciasta oraz odkrywaniem świata. Teraz nadszedł wyjątkowy czas dla młodszych pokoleń, żeby budować własne, równie wyjątkowe wspomnienia na lata.

 Dzień Babci i Dzień Dziadka to dobry moment, by celebrować niezwykłą więź, jaka łączy ich z wnukami. Babcia i Dziadek - to właśnie oni często pojawiają się w Naszych wspomnieniach z dzieciństwa. Przypominamy sobie, że czas spędzony z nimi dawał nam wiele radości, a ich dom do dzisiaj kojarzy się z rodzinną atmosferą, zapachem świeżo upieczonego ciasta oraz odkrywaniem świata. Teraz nadszedł wyjątkowy czas dla młodszych pokoleń, żeby budować własne, równie wyjątkowe wspomnienia na lata.

Dzisiaj przyszedł czas, by przygotować prezenty dla dziadków od kochających wnuków w czym strykowskie bibliotekarki pomogły uczniom klasy „0” ze SP nr1 w Strykowie. Dzieci wykonały kolorowe ramki na zdjęcia ozdobione cekinami, kwiatkami, piórkami, które będą mogły wręczyć swoim dziadkom w dniu ich święta.

 

 

Powered by Gminna Biblioteka Publiczna w Strykowie