Przedszkolaki w bibliotece

DSC 0150Wprowadzenie w świat literatury rozpoczyna się od najmłodszych lat. Już małe dzieci z zaciekawieniem oglądają ilustracje i rozpoznają w książkach bliskie im elementy rzeczywistości. Stopniowo literatura towarzyszy dzieciom prawie na co dzień.

W dniu dzisiejszym tj. 10 kwietnia gościłyśmy Boże Słoneczka z Przedszkola Sióstr Służebniczek. Dzieci zapoznały się z zasadami korzystania z biblioteki i z jej księgozbiorem. Następnie z zainteresowaniem wysłuchały nowo zakupionej książki pt: „Kto się boi lisa?”W dniu dzisiejszym tj. 10 kwietnia gościłyśmy Boże Słoneczka z Przedszkola Sióstr Służebniczek. Dzieci zapoznały się z zasadami korzystania z biblioteki i z jej księgozbiorem. Następnie z zainteresowaniem wysłuchały nowo zakupionej książki pt: „Kto się boi lisa?”

Cieszymy się z odwiedzin przedszkolaków i zapraszamy ponownie.