Mała Książka, Wielki Człowiek

w

Drodzy rodzice, przypominamy jeśli macie dzieci w wieku przedszkolnym (od 3 do 6 lat) zapraszamy do przyprowadzenia ich do Gminnej Biblioteki Publicznej w Strykowie oraz do jej filii w Bratoszewicach, Dobrej, Koźlu, Niesułkowie i Swędowie. Na Wasze pociechy czekają darmowe Wyprawki Czytelnicze. Składają się na nie : „ Pierwsze czytanki dla...”, Karta Małego Czytelnika służąca do zbierania bibliotecznych naklejek oraz broszura dla Was „Książka połączeni czyli przedszkolak idzie do biblioteki”. Przy okazji, organizatorzy zachęcają także do wysłuchania piosenki, która powstała w ramach kampanii. Utwór pod tytułem „Mała książka – wielki człowiek” wykonał Mietek Szcześniak. Piosenka i nakręcony do niej teledysk odkrywają magię czytania, podkreślają siłę wyobraźni, a także pokazują, jak wielka moc tkwi w książkach. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w akcji Mała Książka, Wielki Człowiek wszak miłość do książek jest na całe życie. W ostatnich dniach do grona naszych Małych -Wielkich Czytelników dołączyli Martynka, Mikołaj, Kornelia, Oliwier i Hania. Zaś Madzia i Maciuś zostali uhonorowani imiennymi dyplomami.