Narodowe Czytanie

3

5 września o godzinie 10.00 w parku miejskim odbyło się głośne czytanie dramatu "Balladyna" Juliusza Słowackiego.
Narodowe Czytanie to akcja zachęcająca do czytania klasyków polskiej literatury, której patronuje para prezydencka. Gminna Biblioteka Publiczna w Strykowie zorganizowała wspólne czytanie po raz ósmy.

Narodowe Czytanie

czytanie

5 września, w sobotę o godz. 10.00 zapraszamy wszystkich mieszkańców na wspólne czytanie fragmentów „Balladyny" Juliusza Słowackiego.W programie: występ aktorów z Fundacji Form. Art, czytanie wybranych fragmentów „Balladyny”, pamiątkowe przypinki, odciski pieczęci. Oczywiście wszystko z zachowaniem należytych środków ostrożności. Wierzymy, że w tym szczególnym dla nas wszystkich czasie, kiedy razem pokonujemy epidemię, wspólna lektura klasyki polskiej literatury jeszcze silniej nas zjednoczy, przynosząc wiele czytelniczej satysfakcji.

Narodowe Czytanie 2020

glowne

Wszystkich chętnych zapraszamy do aktywnego uczestnictwa! Zgłoszenia do udziału w Narodowym Czytaniu przyjmuje Gminna Biblioteka Publiczna w Strykowie do 24 sierpnia 2020 r.

Narodowe Czytanie odbędzie się 5 września 2020 roku o godzinie 10:00 przy Placu Łukasińskiego 4

#hot16challenge w bibliotece

chelenge2a

Wyzwanie podjęte !!!
Serdecznie dziękujemy Miejsko - Powiatowej Bibliotece Publicznej im. Bolesława Prusa w Zgierzu za nominację do #hot16challengeWywołane do tablicy, przystępujemy do zadania i udostępniamy 16 tytułów w wyzwaniu: „16 wersów z 16 ksiąg”

Projekt "Mała książka-Wielki człowiek"

projekt

Blisko 6 tysięcy bibliotek w nowej edycji projektu „Mała książka – wielki człowiek”.A wśród nich Gminna Biblioteka Publiczna w Strykowie wraz z Filiami w Bratoszewicach, Dobrej, Koźlu, Niesułkowie i Swędowie.

Powered by Gminna Biblioteka Publiczna w Strykowie