Koncert Plateau

1

25 czerwca Gminna Biblioteka Publiczna w Strykowie zorganizowała koncert zespołu Plateau z utworami Marka Grechuty i Leonarda Cohena. Grupa w skład której wchodzą: Michał Szulim - lider zespołu, Marcin Lizak i Karol Kowalczyk stworzyli niepowtarzalny klimat podczas występu.

Academica

academica wypoz2Gminna Biblioteka Publiczna w Strykowie dołączyła do bibliotek należących do systemu ACADEMICA.  ACADEMICA to cyfrowa wypożyczalnia międzybiblioteczna książek i czasopism naukowych. Na stronie www.academica.edu.pl istnieje możliwość zintegrowanego, pełnotekstowego przeszukiwania artykułów i publikacji naukowych ze wszystkich dziedzin wiedzy, monografii, podręczników i skryptów oraz całych numerów czasopism.

Nowości wydawnicze

1

Nowości wydawnicze na wakacje!
Gminna Biblioteka Publiczna w Strykowie zaprasza po nowości wydawnicze.
Książki z ostatniego zakupu są już gotowe do wypożyczenia i czekają na swoich czytelników.
Tym razem biblioteka wzbogaciła swój księgozbiór o książki dla dzieci, młodzieży oraz powieści obyczajowe, historyczne, sensacyjne i biograficzne. czyli o pozycje , które są najchętniej wypożyczane przez naszych czytelników.

Wśród zakupionych książek każdy znajdzie coś dla siebie.„Książki są jak towarzystwo, które sobie człowiek dobiera.” Monteskiusz

2

Zapraszamy na koncert PLATEAU

plakat

Gminna Biblioteka Publiczna w Strykowie zaprasza na koncert PLATEAU 25.VI.2021 o godz. 17:00 - Sala Domu Kultury w Strykowie.