Spotkanie w Swędowie

1

8 czerwca w sali OSP w Swędowie odbyło się spotkanie zorganizowane przez Bibliotekę w Swędowie w ramach obchodów 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości po 123 latach niewoli. Prelekcję wygłosił dr Bronisław Matusz. Dla słuchaczy była to lekcja historii przybliżająca wydarzenia, osoby i procesy, które doprowadziły do uzyskania państwowości po okresie rozbiorów.

Odzyskanie przez Polskę niepodległości po 123 latach niewoli

biblo

Gminna Biblioteka Publiczna w Strykowie Filia w SwędowieGminna Biblioteka Publiczna w Strykowie Filia w Swędowie
serdecznie zaprasza na spotkanie otwarte nt. „Odzyskanie przez Polskę niepodległości po 123 latach niewoli”. Prelekcję wygłosi dr  Bronisław Matusz Spotkanie odbędzie się w piątek, 8 czerwca 2018 r. o godz. 18 na sali OSP w Swędowie ul. Główna 33

Spotkanie ze stylistką w bibliotece

1

W piątek 11 maja o godz. 17 w lokalu Gminnej Biblioteki Publicznej w Strykowie odbyło się spotkanie z Anną Hynek. Pani Ania jest stylistką i doradcą wizerunku od 2006 roku. Posiada wieloletnie doświadczenie poparte wiedzą zdobytą podczas wielu szkoleń i kursów. Podczas spotkania pomagała czytelniczkom odkryć swoje naturalne piękno, omówiła kilka prostych zasad mówiących o tym, na co wystarczy zwrócić uwagę i jak eksponować swoje mocne strony aby każdego dnia wyglądać pięknie.

Lekcje biblioteczne dla przedszkolaków

5

W dniu 11 i 14 maja odbyły się lekcje biblioteczne z najstarszą grupą dzieci z Przedszkola Sióstr Służebniczek oraz Przedszkola Samorządowego w Strykowie.W dniu 11 i 14 maja odbyły się lekcje biblioteczne z najstarszą grupą dzieci z Przedszkola Sióstr Służebniczek oraz Przedszkola Samorządowego w Strykowie.

Spotkanie z Grażyną Bąkiewicz

1

W ramach "Tygodnia Bibliotek" Gminna Biblioteka Publiczna w Strykowie zorganizowała 2 spotkania autorskie z p. Grażyną Bąkiewicz, autorką książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Odbyły się one w dn. 27.04.2018 r. w filiach w Bratoszewicach i Dobrej. W Bratoszewicach na spotkanie, które odbyło się w świetlicy wiejskiej,W ramach "Tygodnia Bibliotek" Gminna Biblioteka Publiczna w Strykowie zorganizowała 2 spotkania autorskie z p. Grażyną Bąkiewicz, autorką książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych.