Koncert Walentynkowy

str

Gminna Biblioteka Publiczna w Strykowie zaprasza na Koncert Walentynkowy on-line w wykonaniu Sebastian Wojtczak i Michał Karkusiński

Zakochaj się w książkach

1

Święto zakochanych to świetna okazja do popularyzacji wydawnictw poświęconych miłości oraz chwili refleksji nad jej wartością i znaczeniem w życiu człowieka.

Dyplom dla Małego Czytelnika

1
W strykowskiej bibliotece trwa akcje ,,Mała Książka – Wielki Człowiek” zachęcająca do odwiedzania biblioteki i wypożyczania książeczek. Jedną z nagrodzonych w jej ramach została mała Klara. Serdecznie gratulujemy.

Życzenia na Dzień Dziadka i Babci

1a

Trudno wyobrazić nam sobie dzieciństwo bez Dziadków – bez Ich opiekuńczych ramion, ciekawych opowieści, rozświetlonych uśmiechem twarzy i cennych rad.

Z okazji tego święta Gminna Biblioteka Publiczna w Strykowie składa serdeczne życzenia wszystkim Babciom i Dziadkom, życząc im dużo zdrowia, młodzieńczej energii, wielu lat życia wypełnionych radością i miłością oraz pogody ducha na każdy dzień!

Mała Książka Wielki Człowiek

zdj1

Ignacy! Witamy serdecznie w gronie strykowskich czytelników.Zapraszamy dzieci, które jeszcze nie brały udziału w programie „Mała książka - wielki człowiek”. Wyprawki czekają.