mary
Gminna Biblioteka Publiczna w Strykowie zaprasza  Panie, które kochają kosmetyki i chcą podarować sobie chwilę relaksu na bezpłatne warsztaty pielęgnacyjno - makijażowe MARY KEY  4 października (piątek), godzina  17.30

2

Narodowe Czytanie to zainicjowana w roku 2012 przez Prezydenta Bronisława Komorowskiego ogólnopolska akcja publicznego czytania największych polskich dzieł literackich. Tegoroczną lekturę wybrała Para Prezydencka, pod której honorowym patronatem odbywa się Narodowe Czytanie. „Osiem nowel na ósme Narodowe Czytanie”, to wybór tekstów, których wspólnym mianownikiem jest polskość w połączeniu z treściami uniwersalnymi, refleksją nad człowiekiem i społeczeństwem – napisał w specjalnym liście prezydent Andrzej Duda. Dobra pani – Eliza Orzeszkowa

Narodowe Czytanie 2019

KLASYKA POLSKIEJ NOWELI - to tytuł tegorocznej - 8 edycji Narodowego Czytania na którą serdecznie zaprasza Gminna Biblioteka Publiczna w Strykowie 6 września (piątek) 2019 rokuo godzinie 10:00 przy Placu Łukasińskiego 4.

Biblioteka dla niepełnosprawnych

niepelnosprawni 640

NIE MOŻESZ PRZYJŚĆ DO NAS - MY PRZYJDZIEMY DO CIEBIE !

Gminna Biblioteka Publiczna w Strykowie zaprasza do korzystania z oferty specjalnej dla osób niepełnosprawnych, chorych czyli dowóz książek dla czytelników będących trwale lub czasowo unieruchomionych, zamieszkałych na terenie miasta. Propozycja jest skierowana nie tylko do osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności, ale również do osób starszych z ograniczeniem sprawności ruchowej.  Projekt pomocy skierowany jest do wszystkich grup wiekowych.W ofercie znajduje się literatura dla dzieci i młodzieży, lektury szkolne oraz beletrystyka dla dorosłych - powieści obyczajowe, przygodowe, sensacyjne, historyczne, biograficzne, fantastyka.
Zgłoszenie zapotrzebowania i zamówienia książek można dokonać dzwoniąc na numer: 42 719 80 94

czytanie
Gminna Biblioteka Publiczna w Strykowie zaprasza na kolejną odsłonę Narodowego Czytania  w dniu 6 września 2019 r. (piątek) o godz. 10  w parku miejskim przy bibliotece. Na zgłoszenia chętnych do wspólnego czytania czekamy do 30 sierpnia 2019 r. w Bibliotece w Strykowie ul. Plac Łukasińskiego 4 tel. 42 719 80 94.